Google Analytics GA4 (1.1.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Roles
uk: Ролі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: About
uk: Про модуль

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, умова буде обчислювати TRUE для кожного користувача.
