Google Analytics GA4 (1.1.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: About
pl: O stronie

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
pl: Jeżeli żadna z ról nie zostanie wybrana to wynikiem będzie PRAWDA dla wszystkich użytkowników.
