Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Block
am: ጥምር

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ
