Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Users
ca: Usuaris

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: City
ca: Ciutat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
