Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Date
cs: Datum

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Desc
cs: Sestupně

en: Users
cs: Uživatelé

en: City
cs: Město

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
