Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
