Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
