Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Operating System
es: Sitema Operativo

en: Users
es: Usuarios

en: Page Title
es: Título de página

en: City
es: Ciudad

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Source
es: Origen

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
