Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Users
et: Kasutajad

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Source
et: Allikas

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Google Analytics Summary
et: Google Analytics kokkuvõte
