Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Source
eu: Iturburua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Top Pages
eu: Orrialde bisitatuenak

en: Bounce Rate
eu: Errebote portzentaia

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua

en: Asc
eu: Goraka

en: Top Referrals
eu: Aipamen nagusiak

en: Google Analytics Summary
eu: Google Analytics laburpena

en: Top Keywords
eu: Hitz gako nagusiak

en: % New Sessions
eu: Sesio berrien portzentaia
