Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Users
gl: Usuarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
