Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: All
gu: બધા

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: City
gu: શહેર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
