Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Desc
hi: अवरोही

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Source
hi: स्रोत

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
