Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Desc
hu: Csökk

en: Users
hu: Felhasználók

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: City
hu: Város

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Source
hu: Forrás

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Page Views
hu: Oldalmegtekintések

en: Top Pages
hu: Legnépszerűbb oldalak

en: Bounce Rate
hu: Visszafordulási arány

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Top Referrals
hu: Legjobb hivatkozók

en: Top Keywords
hu: Legkeresettebb kifejezések
