Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Users
is: Notendur

en: City
is: Borg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
