Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
