Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
