Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Dashboard
mn: Самбар
