Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
