Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
