Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Users
oc: Utilizaires

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: City
oc: Vila

en: Sort by
oc: Triar per

en: Source
oc: Font

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
