Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Desc
pl: Malejąco

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Top Pages
pl: Najlepsza treść

en: Bounce Rate
pl: Współczynnik odrzuceń

en: Pageviews
pl: Odsłony

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Exit Rate
pl: Procent porzuceń

en: Top Referrals
pl: Najskuteczniejsze źródła odwiedzin

en: Google Analytics Summary
pl: Podsumowanie Google Analytics
