Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Users
ro: Utilizatori

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
