Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Date
si: දිනය

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
