Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Users
sl: Uporabniki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
