Google Analytics Dashboard (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Users
sq: Përdorues
