Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Apply
ru: Применить

en: Sessions
ru: Сеансы
