Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Apply
ar: تطبيق
