Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Statistics
da: Statistik

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Apply
da: Udfør
