Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Apply
el: Εφαρμογή
