Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sessions
eu: Sesioak
