Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Apply
fi: Käytä
