Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Apply
gl: Aplicar
