Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sessions
hu: Munkamenetek
