Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Apply
is: Virkja
