Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sessions
nl: Sessies
