Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Apply
tr: Uygula
