Google Analytics Node Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Apply
vi: Áp dụng
