Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Statistics
de: Statistiken

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Apply
de: Anwenden

en: Sessions
de: Sitzungen
