Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Statistics
az: Statistika

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Apply
az: Yerinə yetir
