Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Apply
be: Ужыць
