Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Apply
ca: Aplica
