Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Statistics
et: Statistika

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Apply
et: Rakenda
