Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Apply
fr: Appliquer
