Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Apply
he: החל

en: Sessions
he: מושבים
