Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Statistics
it: Statistiche

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Apply
it: Applica
