Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Statistics
ja: 統計

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Apply
ja: 適用

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス
