Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Apply
lt: Pritaikyti
