Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Apply
lv: Apstiprināt
