Google Analytics Node Reports (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Apply
oc: Aplicar
